Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

Szkoła nurkowania "Nitrogen Narcosis" - szkoła z największym doświadczeniem 

17 lat istnienia 

 

23listopad - 8grudzien

 

WYPRAWA DO TAJLANDII

WYSPA KO TAO

PARK NARODOWY KHAO SOK

BANGKOK

KAMBODŻA

Ko Tao „Żółwia Wyspa” położona jest na południu Tajlandii, we wschodniej części Zatoki Tajskiej. Nazwę nadali pierwsi osadnicy, którzy skojarzyli kształt wyspy z żółwiem. Wyspa otoczona lazurowym morzem, kryje w sobie piękną rafę koralową. Jest to raj dla nurków. W pobliżu wyspy znajduje się ponad 30 miejsc nurkowych. Będzie szansa zobaczyć pod wodą m. in. rekiny rafowe, rekiny leopardzie, manty, żółwie, ławice tuńczyków i barakud, oraz wiele innych gatunków ryb tropikalnych.

Pobyt planujemy w bardzo komfortowym i klimatycznym resorcie, położonym nad samym morzem, we wschodniej części wyspy, w zatoce Jansom.

Park Narodowy Khao Sok to jedna z najstarszych dżungli świata, starsza niż dżungla Amazońska, liczy sobie ponad milion lat. Znajduje się na południu Tajlandii, w prowincji Surat Thani. Z dżungli wyrastają 300 metrowe wapienne formacje skalne o fantastycznych kształtach, tworzą bajeczny krajobraz. W parku żyją zwierzęta takie jak m. in. dzikie słonie, leopardy, tygrysy i niedźwiedzie malajskie, oraz rosną największe kwiaty świata Raflezje.

Plan podróży:

 

17/11

Wylot z Warszawy (6.20) do Bangkoku.

Przesiadka w Paryżu.

18/11

Przylot do Bangkoku (07:25).

19/11

Pobyt w Bangkoku.

Nocny przejazd klimatyzowanym, turystycznym autobusem do Surrathani.

20/11

Transfer do Parku Narodowego Khao Sok. Zakwaterowanie w bungalowach Khao Sok Riverside Cottages, znajdujących się w środku dżungli.

Odpoczynek w resorcie. Dla chętnych wycieczka statkiem po jeziorze Cheow Lan Dam.

21/11

Zwiedzanie Parku.

W programie spływ kajakowy malowniczą rzeką, otoczoną 300- metrowymi wapiennymi skałami. Po południu przejażdżka po dżungli na słoniach.

22/11

Przejazd do portu i przepłynięcie statkiem na wyspę Ko Tao.

Zakwaterowanie we wschodniej części wyspy, w zatoce Jansom, w klimatycznym resorcie Charm Churee Villa. Wypoczynek na plaży, aklimatyzacja.

23- 25/11

Cztery dni nurkowe na Ko Tao. Planujemy 8 nurkowań. Zanurkujemy m. in. na Twins, Green Rock, Chumphon Pinnacle, Sail Rock, White Rock.

Będzie szansa zobaczyć pod wodą m. in. rekiny rafowe, rekiny leopardzie, manty, żółwie, ławice tuńczyków i barakud, a może nawet rekina wielorybiego.

27/11

Opuszczamy Ko Tao. Przepłynięcie łodzią do portu, następnie przejazd autobusem turystycznym do Bangkoku.

Przyjazd wieczorny do Bangkoku. Zakwaterowanie w hotelu.

28/11

Przejazd do Siem Reap -Kambodża

29/11

Zwiedzanie Angkor Wat

30/11

Pobyt w Bangkoku

01/12

Przylot do Warszawy 21:35

 

Aktualności

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

Zapraszamy na naszego Facebooka