Kursy dla dzieci

Z myślą o najmłodszych (8 lat) przygotowaliśmy specjalna ofertę programów i kursów nurkowania dla dzieci. Kursy takie pozwalają dzieciom doświadczyć nurkowania pod ścisłym nadzorem profesjonalnych instruktorów nurkowania PADI. Dzieci pływają w pełnym sprzęcie w płytkiej wodzie doskonale się bawiąc. Programy te przeznaczone są głównie dla dzieci które marzą o zobaczeniu podwodnego świata i zwykle pływanie na basenie po prostu je znudziło. Programy nurkowe dla dzieci pozwalaja najmłodszym na rozwijanie wiadomości o życiu podwodnym, zwiększanie umiejetności pływackich, rozwijanie nowych zainteresowań a przede wszystkim dają dużo dobrej i bezpiecznej zabawy na basenie.
Programy dla najmłodszych –
Dzieci wymagają innego sprzetu. Z tego względu na tego typu kursy mamy przygotowany specjalny dziecięcy sprzęt. Małe skafandry, jackety, lekkie i zgrabne butle 5 i 7 litrowe oraz automaty z małymi ustnikami zdecydowanie poprawiają komfort nurkowania dzieciaków. Pozwalają zapomnieć o niedopasowanym sprzęcie i skupić się na ćwiczeniach i dobrej zabawie. Zrób swojemu pupilowi oryginalny prezent: KURS NURKOWANIA lub NURKOWANIE WPROWADZAJĄCE dla dzieci od 10 roku życia!kurs bublemaker od 8 roku!

PADI BUBBLEMAKER

Pierwsze zajęcia pod wodą, polecamy szczególnie dla dzieci od 8 roku życia. Prowadzimy na basenie szkolenia teoretyczne, prosta teoria, czyli podstawowe zasady zachowania się pod wodą i potem zajęcia w basenie, pierwszy oddech pod wodą. Na tych zajęciach nauczymy dzieci „puszczania bąbelków”, czyli podstawowej zasady w nurkowaniu z aparatem powietrznym, stąd nazwa kursu – Bubblemaker. Program pozwala dzieciom doświadczyć nurkowania. Pod ścisłym nadzorem uczestnicy programu pływaja w sprzęcie nurkowym w płytkiej wodzie świetnie sie bawiąc.

PADI SEAL TEAM

PADI SEAL TEAM – jest ekscytującym wprowadzeniem do Świata nurkowania. Program ten daje dzieciom możliwość pływania pod woda i doświadczenia przygody, odkrycia i dreszczyku emocji. Dostarcza również rodzicom i opiekunom zorganizowany program, pozwalający ich dzieciom na rozwijanie umiejętności, nauki o życiu podwodnym i dający dużo dobrej, prawdziwej zabawy. Aby zostać ofcjalnym członkiem PADI Seal Team, dziecko musi ukończyć pierwszych pięć z piętnastu podwodnych misji.

Zajęcia te rozwijają podstawowe umiejętności oraz wiedzę nurkową i przygotowują dzieci do dalszej przygody. Dzieci uczą się nurkowania z kasety wideo PADI Seal Team, z książki PADI Seal Team – Misje Podwodne oraz słuchając odpraw Instruktora przed nurkowaniem. Każda Misja Podwodna składa się z omówienia, sesji umiejętności oraz zabawy.Wykonanie Podwodnej Misji polega na ukończeniu nurkowania basenowego oraz udzieleniu odpowiedzi na pytania z Logbooka Misji Podwodnych PADI Seal Team. Uznaniem tej misji jest otrzymanie naklejki. Dziecko zostaje członkiem PADI Seal Team po ukończeniu pierwszych pięciu Podwodnych Misji, które są odpowiednikiem umiejętności basenowych z pierwszego modułu kursu Open Water Diver.Członkostwo w PADI Seal Team potwierdza plastikowy certyfkat i dyplom ścienny, one również stanowią podstawę do dalszej przygody – PADI Master Seal Team. Program PADI Seal Team składa się z 15 misji (zajęć basenowych), podzielonych na 2 części. Pierwszej złozonej z 1 zajęć teoretycznych i 5 misji basenowych – PADI Seal Team i drugiej złozonej z 10 misji basenowych o róznorodnej tematyce – PADI Master Seal Team, Dzieci uczestniczące w kursie muszą mieć skończone 8 lat. Przed pierwszymi zajęciami w wodzie uczestnicy programu oraz rodzice lub opiekunowie muszą wypełnić i podpisać Oświadczenie Programu PADI Seal Team. Oświadczenie ważne jest przez 12 miesięcy.

PADI JUNIOR OPEN WATER DIVER

PADI JUNIOR OPEN WATER DIVER od 10 lat – Pełny kurs nurkowania od 10 roku do 15 , zakończony wydaniem miedzynarodowego certyfikatu uprawniajacego do nurkownia do 12 metrów (do 15 roku życia ).Nurek wód otwartych. Kurs nurkowy PADI Open Water Diver JUNIOR , złożony jest z trzech części obejmujących teorię, ćwiczenia na basenie oraz nurkowania na wodach otwartych. Zajęcia teoretyczne pozwolą Ci zapoznać się z podstawami wiedzy niezbędnej do bezpiecznego przebywania pod wodą więcej o kursie PADI Open Water Junior.