Wypożyczalnia

Nasza firma wyposażona jest w najlepszy sprzęt renomowanych marek- czy zdarzyło Ci sie pomyśleć, ze sprzęt mógłby Cie zawieźć? U nas nie doświadczysz takich wątpliwości, gdyż nasza polityka jakości nie pozwala na taką obsługę klienta, bezpieczeństwo ponad wszystko, a oto nasz sprzęt na którym pracujemy:

 

 

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni. w naszej ofercie posiadamy kilkanaście pełnych kompletów sprzętu renomowanych firm, a także komputery nurkowe oraz sprzęt do fotografii podwodnej. Możliwość rezerwacji sprzętu na określony termin.
SPRZĘT WYPOŻYCZANY JEST WYŁĄCZNIE OSOBOM POSIADAJĄCYM CERTYFIKATY NURKOWE ROZPOZNAWALNYCH FEDERACJI LUB BIORĄCYM UDZIAŁ W NASZYCH SZKOLENIACH LUB WYJAZDACH.
Sprzęt wypożycza się po podpisaniu umowy wypożyczenia, Nowi klienci mogą wypożyczać sprzęt po okazaniu dowodu tożsamości oraz certyfikatu nurkowego i pozostawieniu kaucji. Za zagubiony lub zniszczony sprzęt pobierana jest opłata jak za nowy. Za naprawę sprzętu uszkodzonego z winy klienta pobierana jest opłata wg stawek serwisu. Sprzęt wypożycza się po uiszczeniu całej zapłaty z góry.