O kursach

Programy rekreacyjnego nurkowania PADI w SZKOLE NURKOWANIA „NITROGEN NARCOSIS”.

Kursy nurkowania PADI.

PADI (Professional Association of Diving Instructors) – Stowarzyszenie Zawodowych Instruktorów Nurkowania) jest największą na świecie organizacją zajmującą się szkoleniem nurków i instruktorów. PADI określa standardy potrzebne do wyszkolenia nurków, prowadzi specjalistyczne kursy oraz wydaje certyfikaty nurkowe. PADI jest najpoważniejszą, najbardziej popularną organizacją nurkową, posiadającą profesjonalny system szkolenia. Kończąc jakikolwiek kurs PADI w naszej szkole nurkowania uzyskujesz certyfikat uznawany na całym świecie.

OWD- Jak zacząć? Informacje praktyczne, czyli to wszystko, co powinieneś (powinnaś) wiedzieć zanim przystąpisz do kursu nurkowania dla początkujących Open Water Dive.

Wszystkie szkolenia w naszym Centrum są prowadzone w systemie PADI. Wybierając nasze centrum możesz mieć pewność, że zostaniesz wyszkolony przez instruktorów posiadających najwyższe kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie(16 lat działalności) w nauczaniu nurkowania, a wybrany przez Ciebie kurs zostanie poprowadzony w sposób profesjonalny i bezpieczny. W naszej szkole nurkowania możesz wybrać i dopasować pod siebie następujące formy szkolenia
-niskobudżetowe-(najtańsze)szkolenie organizowane w dużych grupach 15-20 osób, polecane raczej dla firm, organizacji itp.
-standardowe -grupy okolo4-5 osób- najczęściej polecane i praktykowane.
-indywidualne(VIP)- indywidualny tok szkolenia dopasowany całkowicie do potrzeb klienta.
-szkolenia w systemie ekspresowym – przeprowadzane w możliwie najkrótszym czasie, charakteryzują się wysoką intensywnością(jednak bez pominięcia jakiegokolwiek szczegółu kursu)
-szkolenia weekendowe
-szkolenia mieszane- zajęcia basenowe i teoretyczne w Polsce, dokończenie za granicą.
-szkolenia wyjazdowe-prowadzone podczas naszych wyjazdów i wypraw.

Jeśli chodzi o sprzęt powinieneś zaopatrzyć się w podstawowy sprzęt nurkowy tzw. ABC czyli maskę, fajkę oraz płetwy. Sprzęt ABC jest bardzo indywidualny, dlatego tak ważne jest abyś miał swój sprzęt, specjalnie dobrany i dopasowany dla Twoich potrzeb. Jeśli go nie będziesz miał to tez żaden problem-  otrzymasz go od nas na czas szkolenia.

Termin rozpoczęcia kursu jest dowolny, ponieważ prowadzimy szkolenia przez cały rok i W DOWOLNYM MOMENCIE MOŹESZ DOŁĄCZYC DO SZKOLENIA! NIE MUSISZ CZEKAĆ AŻ ZBIERZE SIĘ GRUPA!(standardowe grupy to 4-5 osób)możesz tez  skorzystać z kursu indywidualnego na którym wszystkie terminy są dopasowane do Twoich potrzeb. szanujemy czas naszych klientów i jesteśmy elastyczni w prowadzeniu zajęć.
Jeśli nie masz wolnego czasu w ciągu tygodnia, a koniecznie chcesz zdobyć uprawnienia nurkowe proponujemy szkolenie OWD weekendowe. podczas intensywnego szkolenia weekendowego nauczysz się tyle co w trakcie tradycyjnego miesięcznego kursu.
Zajęcia basenowe to pięć spotkań w czasie których od samego początku uczycie się nurkować posługując się kompletem sprzętu nurkowego.
Osoby które odbyły szkolenie basenowe i teoretyczne mogą przystąpić do drugiej części kursu nurkowania jaką są nurkowania na wodach otwartych.
Aby uzyskać certyfikat PADI Open Water Diver (OWD) po zajęciach basenowych i teoretycznych, należy wykonać 4 nurkowania w wodach otwartych. w zależności od rodzaju kursu wody otwarte mogą być zakończone w Polsce lub za granicą. Szkolenie na wodach otwartych w Polsce prowadzone jest najczęściej w weekendy nad j.Bialym(k.Gostynina)lub j.Powidzkim, Koparkach lub innym ciekawym miejscu.
Podobnie jak na czas trwania zajęć basenowych na wodach otwartych zapewniamy Wam komplet nurkowego sprzętu: butlę, automat oddechowy, jacket, skafander, pas balastowy. Cena szkolenia zależna jest od formy kursu, ale zawsze obejmuje!
– zajęcia teoretyczne
– zajęcia basenowe, opłata za basen
– zajęcia na wodach otwartych
– pełny sprzęt na cały okres szkolenia
– oryginalne materiały szkoleniowe
– koszty certyfikacji
-dobrą zabawę:)
UWAGA!!! niektóre szkoły podają tylko częściowe ceny za kursy, nie uwzględniając kosztów materiałów, certyfikacji itp. oraz podają cenę netto, a później doliczają 23% Vat!!!.sprawdź to zanim podejmiesz decyzje!.W naszej szkole cena zawsze obejmuje cały zakres szkolenia i materiałów. Pracujemy na najlepszym sprzęcie- zobacz nasz sprzęt !U nas nie „kupisz kursu,ani certyfikatu”,my oferujemy jakość i profesjonalizm, jeśli szukasz najtańszego szkolenia odsyłamy na www.allegro.pl 🙂

Aby rozpocząć kurs wystarczy zgłosić się do naszego biura „szkoła nurkowania nitrogen narcosis” Łódź ul. Zielona 8, gdzie załatwisz sprawy formalne oraz otrzymasz materiały szkoleniowe lub kontaktuj  sie z nami tel.607 99 57 99 lub mailowo.