Pakiet Multisport

Nasz jedyny w swoim rodzaju pakietu multisport, przeznaczony jest dla osób  i firm, które chcą robić coś więcej niż tylko nurkować. Dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, a chcą przeżyć niesamowitą przygodę połączoną z relaksem, stworzymy imprezy na najwyższym poziomie. Od kilkugodzinnych zabaw integracyjnych po weekendowe kursy nurkowania i białe szaleństwo na nartach, snowbordzie – nasze programy autorskie zadowolą najbardziej wymagających klientów!

W ramach świadczonych przez nas usług projektujemy i realizujemy autorskie programy specjalistyczne, tematyczne i przygodowe z elementami sportów i zajęć ekstremalnych oraz turystyki kwalifikowanej. Zajęcia sportowe będące podstawą tychże programów to w szczególności: nurkowanie, narciarstwo zjazdowe, paintball, spływy kajakowe, skoki spadochronowe, loty balonem, jazda terenowa off road, jazda quadami, strzelanie, jazda konna. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa na zamówienie ofertę dostosowaną do Państwa wymagań.
Nasz program imprez dostosowujemy do potrzeb klienta lub grupy w zależności od celu imprezy oraz oczekiwań. Programy mające charakter stacjonarny (na terenie całego kraju) mogą obejmować zajęcia w ramach jednej z dyscyplin bądź, co jest najczęściej praktykowane, łączyć kilka z nich. Mogą również być to zajęcia tematyczne, dotyczące aktywności z danej grupy czy obszaru. Ponadto, bez względu na ilość dyscyplin i ich rodzaj, impreza może mieć charakter bardziej lub mniej ekstremalny.

Zagraniczne programy wyjazdowe mogą być organizowane pod postacią tzw. turystyki kwalifikowanej i obejmować jedną bądź kilka aktywności .Poniżej przedstawiamy formy aktywności które, znajdują sie w naszej ofercie, Jeśli jesteście zainteresowani którąś z form lub kilkoma z nich, to z wielką przyjemnością stworzymy dla Państwa na zamówienie ofertę dostosowaną do Państwa wymagań. Wystarczy przesłać do nas informację  zawierającą termin planowanego wyjazdu, liczbę uczestników, ramowy program imprezy a my dostarczymy Państwu pełną ofertę z kalkulacją kosztów.

1.KITESURFING

Oferujemy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania – począwszy od zupełnego laika kursu „zajawki” dla każdego, po zaawansowanych kiterów pragnących nauczyć się skomplikowanych ewolucji.
Nasza kadra instruktorska to doświadczone i licencjonowane osoby. Szkolimy według międzynarodowych standardów IKO (International Kiteboarding Organization) na najnowszym, bezpiecznym sprzęcie. Każdy kursant ma możliwość uzyskania MIĘDZYNARODOWEGO CERTYFIKATU  IKO określającego zdobyte umiejętności.

2.ZIMOWE SZALENSTWO- NARTY,SNOWBOARD

Dla wszystkich kochających narty i snowbord, pod okiem naszych instruktorów, możecie nauczyć sie jezdzic lub doskonalicć swoje umiejetnosci z zakresy techniki i stylu jazdy, zajęcia odbywają się tylko z licencjonowanymi instruktorami Polskiego Związku Narciarskiego i Polskiego Związku Snowboardu według najnowszej metodyki nauczania.

 

3.SKYDIVING-skoki spadochronowe

Jeśli szukasz 100% czystej adrenaliny to nie pozostaje ci nic innego jak skydiving z naszą ekipą. Tandemy to podniebna zabawa, prosta i dostępna dla wszystkich bez względu na wiek i predyspozycje zdrowotne skaczącego….a jeśli to za mało proponujemy szkolenie AFF – Accelerated Freefall -gdzie samodzielnie będziesz mógł wykonywać skoki ze spadochronem z wysokości 4000 metrów.

 

4. PAINTBALL

Kompleksowa obsługa, specjalnie opracowana strategia gry, mundury dla uczestników oraz autorski scenariusz zawierający moc wrażeń i zabawy pozwolą Państwu na przeniesienie się w świat paintball’a.
oferujemy imprezy indywidualne w zamkniętym gronie znajomych i zorganizowane. Imprezy te mogą odbywać się w dowolnym terminie i czasie, pod indywidualne wymagania klienta. Zakres usługi ustalamy indywidualnie do potrzeb. Organizujemy:
– paintball leśny
– paintball w fabrykach
– paintball sportowy speedball
– paintball strzelnice

5.QUADY

Błoto, kurz, wysiłek i adrenalina… Wyprawy quadami to jeden z lepszych jak nie najlepszy sposób na przeżycie wyjątkowej przygody, by chociaż przez chwilę poczuć się jak uczestnik ekspedycji, która przemierza dziewicze tereny.

 

 

6.OFF ROAD

Ciekawą formą zajęć są imprezy off-road z wykorzystaniem pojazdów 4×4. Uczestnicy sami mogą spróbować swoich możliwości za kółkiem samochodu, przekonując się jakie możliwości oferuje ten pojazd, lecz niekiedy niestety trzeba użyć łopaty, trapów czy wyciągarki bo sprostać wymaganiom terenu

 

 

7.STRZELECTWO SPORTOWE

Bron ostra, nie każdy może sie pochwalić strzelaniem z rożnego rodzaju broni ostrej, my służymy naszym 20 letnim doświadczeniem, każdy z Was będzie mógł spróbować swoich sił na strzelnicy, strzelając z wielu rodzajów broni ostrej.

 

 

8.SPŁYWY KAJAKOWE

Najpiękniejszymi rzekami Polski Biebrza, Krutynia, Brda, Czarna hancza, Wda, Rospuda oraz centralnej polski Skrwa, Warta, Pilica. Nasza oferta obejmuje nie tylko spływy kajakowe zorganizowane, ale również spływy indywidualne. Wystarczy określić trasę, miejsce startu i zakończenia spływu, dzień rozpoczęcia i zakończenia oraz ilość kajaków lub kanoe. A nasi ludzie dostarczą sprzęt w określone miejsce i odbiorą po zakończeniu spływu